Murat Tokyay Röleler 20.09.2017 1476 Görüntülenme 1 Yanıt

Katlanır ayna

Merhabalar internet sitenizi ve soru cevap kısımları nı çok beğendim.katlanır ayna özelliği olmayan aracıma,cam motoru &modülü,elektrikli katlanır ayna ekleyerek sol tarafı fabrika standardına katlanır hale getirebildik(orijinal parçalar kullanarak )...sağ ayna da elektrikli katlanabilir ayna fakat orijinal cam modülü çok pahalı olduğu için modül satın almak istemiyorum 

Sol taraftan sağ aynaya paralel bağlantı  yaptım fakat  sağ ayna zorlanıyor, ,bu sorunu röle yada başka bir ekipman ile giderebilirmiyim 

(Tek modüle iki ayna bağladığım için modül bunları çalıştırırKen ekstra güç uyguladığı için akımın direncini arttırdığı ni düşünüyorum, bundan dolayı da sağ ayna da tam açılınca yada tam kapanınca bazen kuş sesi gibi ses geliyor )

Cevaplar

ELO21.09.2017

Merhaba Murat Bey,

İki aynanın açılıp kapanması sağlamak için tek bir modül kullanılmasını önermiyoruz. Bahsetmiş olduğunuz ses, aynalar açılıp kapanırken gereğinden fazla yük çekildiği için gerçekleşiyor.

Aynaların tam açılıp kapanması için akımı ölçerek veya limit switch gibi  uygulamalar yaparak adapte edebilirsiniz. Bizim önerimiz yeni bir modül almanız yönünde.

ELO

Cevap Yaz