Paylaşım Nasıl Yapılır?

Nasıl Soru Sorarım ?

Soru sormak için öncelikle, sağ tarafta bulunan soru sor butonuna tıklayınız.

Ardından açılan ekranda bilgileri doldurup göndere basınız. Mail adresinize gönderilen onay linkine tıkladığınızda sorunuz, moderatörlerimize gönderilecek ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 

Nasıl Resim Eklerim ?

Soru sor butonuna tıkladıktan sonra, soru içeriğini yazdığınız bölümün üzerinde bulunan paneldeki resim ikonuna tıklayınız.

Açılan ekranda Karşıya Yükle butonuna tıklayınız.

 

Dosya seç butonuna tıklayıp, bilgisayarınız üzerinden resminizi seçtikten sonra Sunucuya Yolla butonuna tıklayınız.

 

Gönderme işlemi bittikten sonra ilk ekran tekrar açılacaktır. Bu bölümde yüklediğiniz resmin önizlemesini sağ tarafta görebilirsiniz. İsterseniz sol taraftan resmin genişlik ve yükseklik değerlerini değiştirebilirsiniz. İşleminiz bittiğinde tamama basarak resmi yazınızın içine eklemiş olursunuz.

 

Nasıl Video Eklerim ?

Youtube üzerinden video eklemek için öncelikle youtube web sitesinden istediğiniz videonun sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Ardından videonun hemen altında bulunan bölümden sırasıyla Paylaş ve Ekle butonlarına basmanız gerekmektedir. Youtube size videonun paylaşım kodunu verecektir. Bu kodun içerisinden videonun linkini kopyalayıp daha sonra soru ekleme panelinde video ikonuna tıklamanız gerekmektedir. 

 

Açılan ekranda url bölümüne kopyaladığınız linki yapıştırdıktan sonra tamama basarak videonuzu ekleyebilirsiniz.